Lähenev Eesti sünnipäev tõi meie majja ühe väga rõõmsa uudise.

Meie kooli direktor Ale Sprenk sai Võru maavanemalt teenetemärgi.

Tekst Võru Maavalitsuse kodulehelt.

"Ale Sprenk pälvis teenetemärgi silmapaistva töö eest kodukoha ja Eesti hariduselu arendamisel. Ta on koolijuht, kodanikuühiskonna ja hariduselu aktivist ning Varstu vallavolikogu eestvedaja. Ale Sprenk on missioonitundega juhtinud Krabi Põhikooli ja Varstu Keskkooli. Tema eestvedamisel reorganiseeriti Krabi Põhikool erakooliks, et kool saaks jätkata tegevust. Samuti on ta arendanud õpilaskodude võrgustikku ja Eesti maakoolide koostööd, et vähendada laste põhikoolist väljalangemist ja tänavale sattunud laste arvu. Ale Sprenk on Varstu volikogu esimehena pühendunud oma kodukoha ja kogu maakonna arengule.

Ale Sprenki esitas Võrumaa teenetemärgi kavaleriks Varstu Vallavalitsus."

Aitäh, armas Ale!

Aitäh, et oled enda ja meie jaoks olemas just sellisena nagu oled.

Aitäh, et oled loonud endale ja meile kõigile siia Krabile koha, kus me tunneme, et oleme hoitud!

Aitäh, et Sa aitad meil uskuda ja loota!

Me soovime Sulle kogu südamest palju õnne ja jätkuvaid õnnestumisi!

Eesti Vabariigi sünnipäevanädal

Sünnipäev on tore päev! Ja muidugi on seda ka meie Eesti sünnipäev. Krabi kooli koor valmistas ette väikese kontserdi kodust, perest ja kõigest ilusast, mida elu siin vabal maal pakub. Tõsi, salvestamise hetkeks olid paljud meist hetkel vohava gripi küüsi langenud ent see ei heidutanud meid teisi, kes me ühel õhtul rahvamajja kogunesime ja oma kontserdi Alari abiga n-ö purki panime, et seda siis netiavaruse abil teistega jagada. Mina, teie juhendaja Ingrid, tänan kõiki lapsi kogu südamest. Liigutav on näha, kuidas te olite südame ja hingega asja juures, kuidas sõnad, mida ette lugesite-laulsite teid endid liigutasid. Olime laval kui üks pere – teineteist toetamas, koos pingutamas ja pärast ka koos lõbutsemas. Aitäh teile kõigile selle järjekordselt armsa kogemuse eest! Meie kontsert saab toimuma 23.veebruaril Krabi koolimajas kell 9.

Ilusat sünnipäevanädalat!

Poisid Kooliliiga võrkpallis kolmandad

Neljapäeval, 11. veebruaril osales kooli 7. – 9. kl. poiste võistkond EKSL Võrumaa koolide Kooliliiga võrkpallis ja saavutas 3. koha. Meeskonnas mängisid:  Henrik Tamm, Andrei Zujev, Stasis Roman Eiche, Gregori Piho, Kert Urbanik, Algis Allik, Max-Sander Salusaar ja Marek Ots. Aitäh poisid! Te olite väga väga tublid! Õpetaja Anne

Osalesime sisekergejõustiku meistrivõistlustel